Fabrengen - להקת פברנגן
About
אז קצת עלינו...

פברנגן היא בהחלט לא סתם עוד להקת חתונות. פברנגן זאת 'מסיבה יהודית', עם שמחה ואנרגיות עד השמים וריקודים מעומק הלב. עבר כבר זמן מאז החתונה הראשונה שניגנו בה, אך ההתרגשות, השמחה והמקצועיות לא דעכו, אלא פשוט מחכות לפרוץ בכל פעם מחדש! האווירה המיוחדת, הטירוף על הבמה ועל רחבת הריקודים באים מתחושת האחריות העמוקה שלנו לאירוע שלכם.

בחירת להקה היא בעצם בחירת הפסקול. המוסיקה בחתונה היא חלק בלתי נפרד ממנו, וכשמגיע אירוע כמו חתונה - אין פשרות. לכן, לקחנו על עצמנו להתייחס במקצועיות בלתי מתפשרת לכל אירוע ואירוע, ולתת לכל אחד את הצליל המיוחד שמגיע לו. אנחנו נפגש אתכם וביחד נעצב ונגבש את השמחה שלכם, נהיה פתוחים לבקשות מיוחדות ולטאצ' האישי שלכם כך שחתונתכם תהיה באמת שלכם, ובלתי נשכחת.

הלהקה מונה 6 נגנים המנגנים על הכלים הבאים: תופים, כלי הקשה, בס, גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית, גיטרה קלאסית, סקסופון טנור\אלט\סופרן וחצוצרה. כל חברי הלהקה הם מוזיקאים מקצועיים עם עבר וניסיון רב בתחום. חשוב לנו להדגיש שגרעין הלהקה הוא קבוע ואינו משתנה, עובדה שתורמת רבות ליכולת הביצוע והנגינה שלנו, ולתחושת היחד הטבעית על הבמה. במידה ותהיו מעוניינים בכלים נוספים - אנחנו עובדים באופן קבוע עם המון נגנים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ויש אפשרות לשלב גם אותם. במידה ותרצו קיימת האפשרות לשלב די-ג'יי באירוע (שגם הוא עובד אתנו באופן קבוע).

הסגנון שלנו מאוד מגוון; החל משירי החתונה הקלאסיים והמוכרים דרך ניגונים(כליזמר) שמשלבים בין מזרח למערב, יחד עם שלל עיבודים המושפעים מהרוק ומהבלוז, מהארץ ומהעולם. המוזיקה הישראלית כוללת רפרטואר עשיר מאוד, ומרחיבה במידה רבה את רשימת השירים הידועה והמוכרת בסצנת החתונות (נכון, אי אפשר בלי כוורת ושלמה ארצי..אבל איך אפשר בלי עידן רייכל והבלקן ביט בוקס?..). גם המוזיקה הלועזית מתפרסת על אינספור שירים מוכרים, ישנים וחדשים, קלאסיקות ועכשווי, ביטלס ובוב מארלי, אלוויס פרסלי ומת'יסיהו ועוד המון שירים ומקצבים שחבל לבזבז את הזמן בלקרוא עליהם…כנסו ל'המוזיקה שלנו' ו…האזנה נעימה..ומזל טוב!...

מידע ופרטים נוספים בדף 'צור קשר'.

0506-622463
0545-803733

נועם סינקלר

 
שירה וגיטרה אקוסטית 
 
הזמר שלנו, עם נשמה גדולה ויכולת שליטה ווקאלית מרשימה בין כל הז'אנרים. מנגן בין השאר על חליל צד, ואחראי על שמירת הסדר הטוב בהופעות, וגם בחזרות...

צבי רודן

 
תופים ושירה
 
מתופף עם כמויות גרוב בלתי רגילות. מבלה את זמנו בבית הספר לג'אז "שטריקר" בת"א, ומצליח בין כל ההרכבים המוזיקליים הרבים שהוא מנגן בהם לעבוד גם על המוזיקה המקורית שלו.

בן ווליק

 
גיטרה בס
 
בן מגיע אלינו היישר מברוקלין, ניו יורק. מנהל סטודיו ומפיק מוזיקלי, ויותר מהכל, נגן בס נהדר שיודע לתת שואו אדיר על הבמה. ב2013 יצא לאור הדיסק הראשון, והיד עוד נטויה.

יואב שרגאי

 
גיטרה חשמלית ושירה 
 
מופיע ומקליט עם הרכבים רבים ומגוונים, והשתתף לאחרונה בהפקת הדיסק "שירי שבת – האחים ולדמן" שיצא לאחרונה.

ליהי סעדי

 
חצוצרה
 
בוגרת התיכון לאומנויות בירושלים, היום לקראת סיומו של התואר הראשון באוניברסיטת בר אילן. מנגנת עם הרכבי אירועים שונים ועם זמרים כמו רגב הוד ואיקי לוי. בעיצומו של הקמת הרכב של חומרים מקוריים שלה.

אביאור רוקח

 

חצוצרה

 

בוגר להקת הרבנות הצבאית וסטודנט באקדמיה למוזיקה בירושלים. מנגן בהרכב הדיקסילנד The Betty Bears.

יעקוב גורנשטיין

 

סקספון

 

בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים, יעקב הוא חבר בלהקת מארש דונדורמה מאז נוסדה, ונגן בהפקות שונות ומגוונות והרכבי ג'אז רבים, כגון The Assaf Levi Group ו-Flight Mode Project.

גלעד בראונשטיין

 
סקספון
 
מוסיקאי מצטיין בצה"ל. לומד בבי"ס לג'אז "שטריקר" בת"א, ומנגן עם הרכבים רבים ועם אמנים מהשורה הראשונה בסצנת הג'אז.

פברנגן זאת 'מסיבה יהודית'. 
להקת חתונות ואירועים עם שמחה ואנרגיות שבכל אירוע מחדש מתפרצות לרחבת הריקודים. זכינו להיות חלק משמעותי ממאות חתונות ואירועים ולשמחתנו זה קורה בכל סוגי המגזרים והציבורים בשלל הסגנונות שהלהקה מציעה, תוך התאמה לכם ולאורחים שלכם. האווירה המיוחדת, הכיף על הבמה והטירוף על הרחבה באים מתחושת האחריות העמוקה שלנו לאירוע שלכם... ניפגש בשמחות!